Drobni Anikó oldala (fogathajtás)

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 

 


 


 

 

március.07

 

 

 

 

Felkerültek a 2011-es fogathajtó versenyszabályzatok az Aktuális menübe!

 

 

 

 

 

Számláló
Indulás: 2007-01-22
 

CSS Codes

Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
HÍREK
HÍREK : Kecskeméti Laci bácsi kórházban van

Kecskeméti Laci bácsi kórházban van

-

A fogathajtó sport doayen-je, Kecskeméti László - az ismert hódmezővásárhelyi négyes fogathajtó, aki még ott volt a fábiánsebestyéni versenyen - az elmúlt hét végén kórházba került. Egy-egy bátoritó, biztató sor bizonyára jól esne neki a felépüléséhez.

Ha ennyivel hozzá tudunk járulni, tegyük meg!

E-mail címe: gorzsaihusuzem@hodnet.hu


Laci bácsi, mielőbbi felépülést kívánunk!





--------------------------------------------------------------------------




Kedves Laci bácsi!

Az egész fogathajtó társadalom nevében mielőbbi felépülést kívánok! Bízom benne, hogy a sport iránti elkötelezettséged nem törik meg, és újra a versenypályán köszönthetünk.

Mondok József
Fogathajtó Szakbizottság
elnök

--------------------------------------------------------------------------



Laci bácsi!

Reméljük mielőbb újra találkozhatunk a versenypályán.

Mielőbbi felépülést kívánunk!

Lázár testvérek

--------------------------------------------------------------------------



Kedves Laci bácsi!

Versenyzéseddel Te is nagyban segíted nemzetközi szereplésünket.

Számítunk rád Vecsésen!

Jobbulást kívánunk!

Dobrovitz család


--------------------------------------------------------------------------



Kecskeméti László, - a Magyar Négyesfogathajtó Sportág legidősebb versenyzője,- részére.

Kedves Barátom !

Négy sötétpej által a szelek szárnyán vágtázó fogat hozta a hírt, hogy Kedves Barátom, mindannyiunk által Szeretett és Tisztelt Kecskeméti Lászlója, gyengélkedik, kórházba került. Nekünk, akik ezt a csodálatos sportot, életformát éljük, a kórházat úgy kell tekintenünk, mint a maratoni versenyszám egy kényszerű megállóhelyét, amikor is a szabályok szerint, egy újabb szakasz előtt, egy ujabb megmérettetés elött, erőt kell gyűjtenünk, összpontosítunk egy ujabb kihívásra, egy ujabb megmérettetésre, hogy minél eredményesebbek lehessünk ott és akkor, amikor az akadályzónába bevágtatunk.

Kedves Barátom ezekkel a gondolatokkal kívánok Neked erőt, és mielőbbi gyógyulást, hogy ott találkozhassunk újra, ahol a mi életterünk, életünk, legszebb emlékeink játszódnak le. Ott a lovaink, barátaink, körében, a versenypálya valamelyik szögletében.

Szeretettel és Tisztelettel:

Herneczky Frigyes


--------------------------------------------------------------------------



Rátaláltam

Kecskeméti László, vagy ahogy mindannyian szólítjuk Laci bácsi megszokott telefonja hiányzott a hétvégén, vasárnap este hívnak Kecelről, hogy mit tudok Laci bácsiról, mert ők számítanak rá a május 12-13.-i versenyükön, eddig szinte valamennyi keceli versenyen ott volt. Megígértem, hogy beszélek vele és jelentkezem válaszával - vasárnap este hívom mobilját nem veszi fel - gyanús volt, mikor már úgy jó 1 óra is eltelt, mert visszaszokott csörögni, hogy mi újság a "lóvilágban". Hétfőn a reggeli órákban hívott fel és nagyon gyanús volt a hangja - nem ilyen szokott ő lenni... Hol vagy? - kérdeztem tőle. Kórházban ... hol vagy? - meglátogatlak - és itt megszakadt beszélgetésünk. Telefon lányának Ritának - nem veszi fel. Drótszamárra pattanok és irány a vásárhelyi kórház - kezdem a férfi belgyógyászaton - nincs nem is hallottak róla...biztos a sebészeten van ... irány a II. emelet - ott összefutok Laci bácsi "földijével" Sós dokival, aki kiváló sebész - egyébként ő is újvárosi gyerekként nőtt fel, mint Laci bácsi...anno...Nincs nálatok Kecskeméti Laci bácsi? - nincs nem is hallottam, hogy bent van - volt a válasz - lehet, hogy az intenzíven van... Na még az hiányzik - irány egy emelettel lejjebb - de ott sincs szerencsére.

Mire gondol ilyenkor az ember fia - lehet, hogy Szegeden van - no egy végső próbálkozás, hívom mobilját és mit ád az ég felveszi...- hol vagy? - itt a kórházba.. jó, jó, de melyikbe itt Vásárhelyen? - igen itt a belgyógyászaton... – hát én már ott is voltam, meg a sebészeten, meg az intenzíven... – de én a női sebészeten vagyok... – te jó ég... majdnem rám szakadt az ég – én már arra gondoltam az előbb, hogy a szülészetre még felnézek... no az kimarad és irány a női bel és az 1-esbe egy négy ágyas kórteremben - elégre 4-es fogathajtónak 4 ágyas kórterem jár, és a "rudas helyén" rátalálok Kecskeméti Lászlóra - infúzió, meg minden ami ilyenkor lenni szokott - néhány nap lesz a kritikus, de kibírom...mondta a tőle megszokott elszántsággal.

Azóta eltelt három nap és Laci bácsi a javulás útjára lépett, ami az egészségi állapotát illeti, tegnap már felülve fogadott és az infúziós vezetékkel se volt "összekarabinerezve", sőt kapott két korty teát...nem semmi. Már a Bicskei nevezések iránt érdeklődött és én gyógyító küldeményként fogatáról készült fábiánsebestyéni világ kupa versenyen készült képeket vittem neki - és hogy javul arra jó példa a következő - amikor a képeket meglátta, azt mondta - addig míg meg nem nézem őket - nem is szólok hozzád...Megnézte és utána egy jót beszélgettünk. Mindenesetre ezt a néhány napot még ellenségemnek sem kívánom - mondta, bár úgy tudom neki nincs ellensége, haragosa őrá nem lehet megharagudni...

Jobbulást kívánva jegyezte a krónikás

Baranyai Antal


--------------------------------------------------------------------------



Kedves Laci bácsi!

A pónifogathajtók mielőbbi gyógyulást és gyors felépülést kívánnak!

A pónisok képviseletében:

Kurdics Mihály

 

A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG